Zadzwoń do nas. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

+48 59 724 70 00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O Nas

Nasza siedziba

Świadczymy pełen wachlarz usług, związanych z kolokacją, telekomunikacją oraz transmisją danych. Naszym klientom zapewniamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości, wraz z pełnym pakietem usług serwisowych i wsparciem technicznym. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu usług teleinformatycznych, obejmujących pełen proces implementacji  technologii – poczynając od etapu konsultacji projektu, poprzez fazę instalacji i wdrożenia, na kompleksowej usłudze wsparcia i serwisie kończąc.

Inżynierowie, skupieni wokół Klientów wdrażających dostarczane przez nas produkty, dysponują nie tylko wiedzą na tematy związane z tymi urządzeniami sieciowymi, ale posługują się także biegle systemami linux i serwerami Microsoft Windows, włącznie z obsługą języków programowania, niezbędnych do sprawnej automatyzacji procesów zarządzania czy obsługi dostarczanych rozwiązań.

Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą - jesteś naszym Klientem - zapytaj nas o pomoc. Profesjonalne podejście do każdego klienta, na wszystkich etapach zamówienia sprawiają, że nasi kontrahenci darzą nas dużym zaufaniem.

Przedstaw swoje oczekiwania a my wybierzemy i dostosujemy najlepsze rozwiązanie do Twojej firmy uwzględniając specyfikę działalności. Zawsze możesz na nas liczyć.

 

NAJWYŻSZA NIEZAWODNOŚĆ

W naszej firmie znajdują się urządzenia szkieletowe wielu sieci i operatorów. Przerwy w dostępie do usług są niedopuszczalne, dlatego też wyznajemy zasadę „zera kompromisów” w budowie i utrzymaniu krytycznych instalacji. Stosujemy sprzęt najlepszych producentów, zapewniamy jego fachową obsługę i monitoring. W każdym przypadku dysponujemy sprzętem zastępczym, a wszystko to dla zapewnienia ciągłości świadczonych usług.

 

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Specjalizujemy się w projektach, gdzie istotne jest szybkie działanie - takich jak pomoc Klientom w przywracaniu ciągłości usług lub migracje środowisk serwerowych. W większości przypadków, jesteśmy w stanie uruchomić usługę kolokacji lub transmisji danych w ciągu zaledwie kilku godzin. Również wszelkie procesy decyzyjne zostały w naszej firmie skrócone do minimum. W większości przypadków negocjacja i podpisanie stosownej umowy handlowej może nastąpić w ciągu kilku godzin od nawiązania pierwszego kontaktu.

 

USŁUGI NA MIARĘ POTRZEB

Dostarczamy usługi przygotowane specjalnie pod kątem potrzeb naszych Klientów. Nasi eksperci podchodzą do każdego zadania z ogromnym zaangażowaniem i starają się zaproponować rozwiązania w danej sytuacji optymalne.

pixel