Zadzwoń do nas. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

+48 730 175 757
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SFP-25G-ER CML

SFP-25G-ER CML

SKU: SFP-25G-ER CML

  • Wkładka SFP+, 25GB, ER, 1310nm, 40km, DDM, moduł 25GBASE-ER
Rozmiar
2 485,00 zł
/ szt. netto

3 056,55 zł

/ szt. brutto
Produkt dostępny
Produkt dostępny
Negocjuj cenę, złóż zapytanie
Sprawdzimy czy jesteśmy w stanie przystać na proponowaną przez Ciebie cenę, i w odpowiedzi prześlemy ofertę. Podaj proszę adres email lub telefon jeżeli wolisz kontakt telefoniczny.
Dane techniczne przekazywane są do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.

Specyfikacja podstawowa

Nazwa wkładki     SFP-25G-ER
Technologia     Duplex
Typ Single Mode
Szybkość     25 Gb/s
Długość fali     1310 nm
Maksymalna długość przewodu     40 km

 

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.+48 730 175 757
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel